info@ak-somcivata.com      0.216 377 70 02
  ISO 9001 PCA

Hakkımızda AKSOM Civata

Anasayfa > Hakkimizda
AK-SOM CIVATA İMALATI SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

AK-SOM CIVATA İMALATI San. ve Tic. Ltd. Şti. Olarak 1980’den Günümüze Teknolojisini Kendi Bilgi ve Birikimi ile Geliştiren Ağırlıklı Otomotiv Olmak Üzere Ülkemizde Traktör, Beyaz Eşya, Elektrik Ve İnşaat Sektörlerinde İhtiyaç Duyulan Cıvata, Vida, Perçin ve Somun İmalatını İstenen Standart Ve Kalitede Soğuk Dövme İmalatı Yapmaktadır.

Müşterilerimizin Özel Olarak Tasarladıkları Ve istemiş Oldukları Soğuk Şekillendirme (Özel İmalat) yapılır. Yüzlerce Farklı Çeşit Soğuk Şekillendirilmiş 5.8, 6.8, 8.8, 10.9 Ve 12.9 Kalitede M6x10 Boydan M12x100 Boya Kadar Üretimiz Sınırlıdır.

Kuruluşumuz Kaliteli Ürün, Ekonomik Fiyat Ve İyi Hizmet Felsefesini Benimsemiştir. Bu Felsefesini ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ile Kontrol Altına Almıştır.

İşletmemizde Günümüz Teknolojisi Yakından izlenmekte, Çalışanlarımızın Bilgi Ve Becerileri Sürekli Eğitim Faaliyetleri ile Arttırılmaktadır.

Kuruluşumuz Sürekli Geliştirdiği Hizmet Anlayışını 7.200 M²’lik Fabrika Alanda Devam Ederek, Müşteri Memnuniyeti Doğrultusunda Büyüme Ve Gelişmeye Devam Edecektir.

1980'den günümüze değer katar.


Kaliteli bağlantı ElemanlarıBizimle İletişime Geçmek İçin